Aktuality

Takovou pomyslnou tečkou svatební sezóny 2019 pro nás byla svatba výherců soutěže o svatbu za 300.000,- Kč pořádanou obchodním centrem AUPARK Hradec Králové.

Ženu ani květinou neuhodíš. A rozhodně nerozesmutníš! Věnujte jednu právě té své milované - mamince, sestře, partnerce či kamarádce. Hezky se vzkazem a doručením z "ručky do ručky" jako ve filmu! Přesně takový pocit výjimečnosti můžete své vyvolené dopřát i v Hradci Králové. A přitom stačí jen pár kliknutí na www.helemesekytkynese.cz - internetovém...

Svatba je pro mnoha lidí nejdůležitějším dnem v životě. Proto je důležité se včas připravit. Prvně je dobré si rozmyslet, v jakém stylu by svatba měla být a podle toho začít vše, včetně místa vybírat. K perfektnímu svatebnímu dni patří krásné květiny. Rádi pro vás připravíme vše, co k dokonalé svatbě patří.

Pozitivní, hravá, dobrodružná. Taková je korálová - barva roku 2019. A takové budou i letošní nevěsty nebo alespoň jejich svatební kytice. Trendům v květinových dekoracích totiž vládnou odstíny růžové, broskvové, šedé a modré. Zkrátka romantika s velkým R!