Za hory, za doly aneb přijedeme za vámi kamkoliv

06.12.2019

Letošní svatební sezóna byla opravdu vydařená. My nezahálíme a již se připravujeme na svatební sezónu 2020. Denně dostáváme několik poptávek na svatební kytice, výzdobu i kompletní svatební servis. V článku Kdy objednat květiny na svatbu, jste se dozvěděli vše potřebné ke spolupráci s námi. Dnes vám lehce přiblížíme, co všechno jsme schopni splnit, a že to je někdy skoro až nemožné.

Každá nevěsta je specifická a většinou přijde již s představou o své svatbě. Díky osobním schůzkám se o něvěstě dozvíme jaké jsou a co si opravdu pro svůj dokonalý den přejí. Máme i klientky, které znají naši práci z Facebooku či Instagramu a nechájí nám volné ruce. A přiznáme se, že v takovém případě ta naše kreativita snad nemá konce.

Pro naše zákaznice jsme připravené udělat cokoliv, to znamená, že i dojet kamkoliv! Jako například na svatbu Jany a Filipa, která se konala na hřebenech Krkonoš v krásném prostředí Friesových boud. Posuďte sami, není to dokonalé? Květinová výzdoba koresponduje s přírodním prostředím a barvy jsou laděné do jemných tónů.