Smuteční květiny

Naše květiny jsou tu pro vás i ve chvílích nejsmutnějších. Veškerá aranžmá opatřujeme smuteční stuhou s textem dle vašeho přání, k vázaným smutečním kyticím lze připojit i vzkaz s kondolencí. Smuteční kytice, věnce a partery na rakev pro vás aranžujeme přímo v obřadní místnosti, případně předáváme pohřební službě. Vázané kytice pak putují přímo vám.

Veškerá aranžmá opatříme stuhou s textem dle vašeho přání. K vázaným smutečním kyticím lze připojit i vzkaz s kondolencí. Květiny a smuteční věnce zhotovujeme do 3 dnů od objednání. Smuteční kytice na položení i do druhého dne nebo na počkání.

Zhotovíme:

  • smuteční vazby z živých i umělých květin
  • květinové věnce
  • kytice na rakev
  • výzdoba smuteční síně, kostela

Každý rok připravujeme výzdobu na Památku zesnulých. Dušičky jsou čas, kdy přicházíme na hřbitov a našim zesnulým necháváme pěknou výzdobu na hrobě.

Smuteční aranže, pohřební věnce a dekorace vyrábíme a rozvážíme pravidelně několikrát do týdne. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Naše fotogalerie a náš katalog na prodejně vám může pomoci při výběru květin. Uvážeme vám smuteční kytici dle vašeho přání nebo dle vaší předlohy - fotografie.


Objednejte si rozvoz květin

Potřebujete rychle doručit květinu k jakékoliv příležitosti? Zavolejte nám a my se o vše postaráme. Doručujeme po celé České republice.

+420 723 589 330