Svatba roku moderátorky Andy Antony

19.01.2020

Krásná a sympatická moderátorka Andrea (Košťálová) Antony v nás vložila plnou důvěru a my a naše květiny mohly být součástí jejího dne D. 1.6.2019 se konala svatební veselice v malebném statku Ondříkovice. A jak sama říká, byl to nejkrásnější den v životě.

Vás ale určitě zajímá, jak jsme svatbu dekorovali. Musíme říct, že s Andy byla spolupráce na jedničku. Řekla nám svá přání, ale pak už nechala vše na nás, naše kreativita tedy běžela na plné obrátky. Vzhledem k tomu, že svatba se konala v letním měsíci, kdy je na trhu spousta druhů květin, nejsme tedy omezeni výběrem květin. Květiny byly laděny do světle růžových, pudrových, bílých a zelených barev. Z květin jsme vybrali pivoňky, hortenzie a dáhlie (jiřiny) café au Lait.

Spolupráce s Agenturou Sabina je vždycky zárukou úspěchu. Vždy je vše včas připravené a zároveň je spolehnutí, že koordinace proběhne na jedničku. Kompletní dekorace prostor byla vzdušná a doplněná o příjemná světýlka. Velké svatby dekorujeme i den předem. Tuto jsme začali připravovat již den předem od 15 do půlnoci. A ráno se již finalizovalo. Ohlasy na naši výzdobu byly úžasné a my jsme si to opravdu užili.