Svatební trendy pro rok 2020

15.03.2020

Blíží se léto a to je mimo jiné častým obdobím uzavírání sňatků. K tradiční svatbě patří neodmyslitelně i nevěsta se svatební kyticí. Připravit ovšem takový pugét není nic jednoduchého, pro květináře jde často o prestižní záležitost.

Nejenže kytice musí vydržet dlouho čerstvá i na sluníčku, ale její sestavení často musí splňovat řadu požadavků jak na barevné sladění, tak na druh květin. Květiny dodají svatebnímu dni kouzlo a atmosféru, na kterou po zbytek života svatebčané nezapomenou. Nejde ani o množství, ani o cenu, ale o spokojenost a pohodu. Zhotovíme návrh svatební kytice s ohledem na svatební šaty nevěsty a pomůžeme vybrat kytici na míru, pro takovou příležitost je vhodné osobní setkání. Nejsme klasické květinářství, květiny dodáváme přímo z holandské burzy. Každý den čerstvé a krásné! Zájemce můžeme vzít i do velkoobchodu, kde mají možnost si prohlédnout i květiny které se standardně v obchodech nenabízí.

A jaké jsou ty svatební trendy pro rok 2020?

Již několik let se u nás zabydluje styl Boho s romantickým nádechem. Používají se především sezónní květiny, světýlka, lucerny různých velikostí, klícky, staré fotorámečky, netradiční slavobrány, dřevěné krabičky a podnosy a tématický candy bar. Převládá ležérní styl. Svatební kytice jsou letos žádány volnější, jako anglická zahrada v plném květu. Součástí svazku mohou být i nejznámější a nejpopulárnější anglické růže David Austin. Těch nabízíme hned celou paletu barev a odstínů. Jsou to nádherné plnokvěté velké růže v pastelových barvách, které nemají konkurenci. Mohou připomínat pivoňky. Kromě růží David Austin jsou v kurzu i mini růže, pivoňky, eustomy, astrantie, jiřinky, limonium, hortensie, mathiola, sasanky, eucalyptus nebo italský ruscus, astilbe, fresie, tulipány a ranunculus....

Inspirujte se bohó svatbou Adélky a Jirky!