Vánoce 2018 v OC Aupark

20.12.2018

Nahládněte do jednoho z našich největších projektů - vánoční instalace v obchodním centru Aupark Hradec Králové. Děkujeme za důvěru.

Květinové studio La Vital: Vánoce jako z pohádky

Jaké budete mít letos Vánoce? Jistěže především šťastné a veselé, ale díky Květinovému studiu La Vital z Hradce Králové navíc trendy a stylové! Na nic už nečekejte a nechte se inspirovat, jak zútulnit svůj domov a navodit tu pravou sváteční atmosféru.

Zářivě bílá, stříbrná a zlatá, kovové detaily, lesk a třpyt. Letošní trendy ve vánočních dekoracích potěší milovníky klasiky i něžných experimentů. "Hvězdy, sněhové vločky, jehličnany zahalené ledovými krustami v odstínech bílé a stříbrné. Nebojte se ale ani zlaté, vykouzlíte tak v interiéru módní glamour efekt. Návrat slaví přírodní materiály jako je sklo, dřevo nebo peří," přibližuje, co všechno bude frčet onadcházejících Vánocích, majitelka Květinového studia La Vital Lucie Vitíková. Ukrýváte-li v krabicích na půdě skleněné ozdoby po babičce, právě nastal ten správný čas zase je zase oprášit. A co památeční broušené karafy a sklenice z křišťálu? Tak na ty nezapomeňte rovněž!

Stromeček. A dál?

Kreativitě a fantazii se letos meze nekladou, už dávno totiž neplatí, že jedinou vánoční dekorací v našich domácnostech budiž nazdobený stromeček. Ani adventní věnce už nejsou dávno svázané s tradičním kruhovým tvarem, vyzkoušejte letos čtvercový, obdélníkový nebo podlouhlý. "Zdobíme také okenní parapety, aranžujeme truhlíky ke vchodům, tvoříme i různé závěsné dekorace na dveře a okna i svícínky s květinami na štědrovečerní tabuli. Možností je spoustu, stačí si vybrat," říká Lucie Vitíková.

Vánoční minimalismus

Na své si o letošním adventu přijdou i vyznavačiminimalismu. Že si tento směr s Vánoci vyloženě protiřečí? Jděte na to jako seveřané a vsaďte na čistý nordic styl -především dřevo a keramiku. Nebojte, i když ozdobami a dekoracemi v tomto stylu nazdobíte každičkou místnost, efekt přeplácanosti nehrozí. Seveřané v tom zkrátka umí chodit. Nehledě na to, že pokud sdílíte svůj domov s domácími mazlíčky nebo malými dětmi, mají tyto takřka nesmrtelné materiály nespornou výhodu.

Tradice až na prvním místě

Patříte-li ale mezi zarputilé klasiky a navzdory aktuálním trendům si doma nenecháte sáhnout na hřejivě červené nebo magicky fialově laděné Vánoce, nezoufejte, out nebudete.Vánoce jsou především o tradicích. Neváhejte si však svoji sbírku ozvláštnit o nové kousky, ať máte jednou co předat vnoučatům. V La Vital vám rádi vyjdou vstříc a vyrobí, na co si jen vzpomenete do barvy či stylu, který si vyberete. "Není problém si vlastní dekoraci u nás také vyrobit. Stačí, když nám zavoláte a na domluvený termín přijdete s představou, jak by měla zhruba vypadat. Spolu s našimi flóristkami si vyberete jednotlivé komponenty, barvy a ozdobičky a společně vytvoříte vánoční dekoraci přesně podle vašich představ," doplňuje Lucie Vitíková. Pokud tedy toužíte po vlastnoručně vyrobené výzdobě, ale netroufáte si sami, v La Vital máte možnost si svůj kreativní sen splnit. Neváhejte, Vánoce jsou přece jen jednou za rok, tak si je užijte naplno a přesně podle svého!