Heleme se, kytky nese

01.08.2019

Ženu ani květinou neuhodíš. A rozhodně nerozesmutníš! Věnujte jednu právě té své milované - mamince, sestře, partnerce či kamarádce. Hezky se vzkazem a doručením z "ručky do ručky" jako ve filmu! Přesně takový pocit výjimečnosti můžete své vyvolené dopřát i v Hradci Králové. A přitom stačí jen pár kliknutí na www.helemesekytkynese.cz - internetovém obchodu našeho Květinového studia La Vital.

K svátku, narozeninám, výročí, z lásky nebo jen tak pro radost. Existuje snad špatný důvod k tomu obdarovat ženu květinou? V La Vital na to máme stejný názor a náš květinový internetový obchod je vám tak otevřen se širokou náručí! Vybírat můžete z rozsáhlé nabídky kytic, vazeb, dekorací a květinových boxů včetně milých dárků uvnitř. Vaší fantazii nechť se meze nekladou! Jenže znáte to, čím pestřejší nabídka, tím složitější výběr. Zjistili jsme proto za vás, co aktuálně nejvíc frčí!

"Klasikou jsou pořád růže. Už dávno se však nemusíte omezovat jen na ty řezané s dlouhými stonky, pořád oblíbenější jsou luxusní flowerboxy, ideálně ze stabilizovaných, trvanlivých růží, které vám vydrží krásné tři až pět let. Stále vypadají jako čerstvě utržené a z jednorázového daru se tak stává trvalá dekorace, připomínka," říká majitelka Květinového studia La Vital v Hradci Králové Lucie Vitíková. Dogmata padají i co se barevnosti týče, ani v nejmenším se nemusíte omezovat na klišoidní rudé květy, růžové, bílé nebo snad modré. E-shop La Vital má v nabídce i krémový odstín, fialovou nebo meruňkovou barvu růží.

Ovšem jak známo, v životě nás občas potkávají chvíle, kdy je drahou polovičku potřeba potěšit o trochu víc. I na takové momenty je však květinový e-shop helemesekytkynese.cz připraven. V takových případech klikejte na položku "Květinové boxy s dárkem uvnitř" a pak už jen volte, jak moc se chcete vyvolené omluvit či vlichotit. Zvítězí lahev kvalitního vína, sektu, čokoláda nebo makronky? Na vyžádání vám však v La Vital do vybrané květinové nádhery ukryjí cokoli - luxusní šperk, parfém nebo třeba hodinky. Zkrátka a dobře - skvostný dárek 2v1, absolutní win-win!

Pořád je vám to málo? Pořád je to příliš klasická a málo originální nabídka, která nedosahuje kvalit vaší drahé? Nezoufejte, pořád to ještě není vše! Květinový e-shop helemesekytkynese.cz totiž nabízí i skutečně netradiční kytice a vazby. Objednat si tak můžete například kytici růží černých jako noc, plnou prvotřídních uzenin či zeleninových pamlsků. Na pompézní kytici ze zázvoru, papriky, pórku, česneku a jarní cibulky doporučujeme podívat se hned teď, na takovou rozhodně jen tak nezapomenete! Je libo něco osobnějšího? Co takhle květinový box ve tvaru začátečního písmena jména adresátky? I takové v nabídce spolehlivě objevíte.

Dost však bylo lákavých slov, nejlépe se stejně přesvědčíte sami. Snad jen poslední rada na závěr - pánové a dámy, nezapomeňte k doručované kytici připojit vzkaz! Nejenže ho máte od nás ke každé objednávce zdarma, ale obdarovaná či obdarovaný bude navíc bezpečně vědět, komu na závěr dne skočit kolem krku. O to se přece ochudit nenecháte!