Aktuální situace ve svatebním světě

22.04.2020

Je to něco málo přes měsíc, kdy se skoro celý svět pozastavil. Nebudeme se dlouhosáhle rozepisovat o tom, co se vlastně děje. Přínášíme vám aktuální informace o dění, které ovlivňuje nás a naše zákazníky. Před měsícem začalo být jasné, že u několika svateb budeme posouvat termín. Nyní přišla nová uvolnění pro svatební obřady.

A co to vlastně pro naše klientky znamená?

Od 20. dubna se mohou opět konat svatby za specifických podmínek. Hlavní podmínkou pro konání svateb v těchto dnech je počet lidí, který je omezen na 10 osob. Je zde důrazně řečeno, že se jedná o maximálně 10 osob včetně oddávajícího, fotografa a personálu v oddávajícím prostoru. Zvýšená jsou i hygienická opatření, například matrikářka musí mít ochranné rukavice, účastníci musí dodržovat 2 metrový odstup.

Víme, že se jedná o komplikace a mnohým z vás tato situace nepříjemně změnila naplánované události. Rádi bychom vás ujistili, že i přes tuto nepříjemnou situace jsme tu pro vás a připravi posunout vaše termíny svateb. To však přináší několik rozhodnutí a je potřeba vše co nejdříve projednat. Například nevěsty, které si vybraly specifické druhy květin pro dané období musí upravit objednávku dle nového termínu svatby. Je to z toho důvodu, že daná květina nemusí být v novém termínu dostupná.

Co se chystá?

Vláda nás zatím ubezpečuje, že od kraje června by mohla přijít další uvolnění tohoto svatebního omezení. Doufejme, že od termínu 6.6.2020 budeme moci připravovat svatby pro větší počty lidí. Výhledově by se mělo jednat o 50 osob.

Našim klientkám přejeme, aby zachovaly chladnou hlavu a promyslely si možnosti, která tato situace nabízí. Obraťte se na nás co nejdříve, abychom společně domluvili nové termíny.

Lucie Vitíková +420723589330

Inspirujte se La Vital svatbami zde.